• Sosyal Medya Hesaplarımız:

Yerli Malı Belgesi Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Yerli Malı Belgesi Danışmanlığı
Yerli Malı Belgesi Danışmanlığı

Yerli Malı Belgesi Danışmanlığı

YERLİ MALI Belgesi Danışmanlığı

Siz de yerli malı belgesi alarak satışlarınızda artış yaşayabilirsiniz. Özellikle yerli malının satılması için çeşitli teşvikler verilmektedir. Bu teşviklerden de yararlanabilirsiniz. Genel olarak YERLİ MALI belgesi danışmanlığı hizmeti kapsamında tüm süreç yönetilmektedir. Başvuru aşamanızdan belgeyi alma aşamanıza kadar tüm süreçte yanınızda oluyoruz. Ayrıca denetim aşamasında da profesyonel ekibimiz sizlere destek sunuyor. Bu sayede satışlarınızda artış yaşamanız mümkün kılınıyor. Ayrıca ihalelerde de bir adım öne çıkmanız mümkündür. Yerli malı belgesi sayesinde yapılan devlet ihalelerinde tercih edilmeniz mümkün kılınıyor. Siz de profesyonel destek alarak yerli malı belgesi temin edebilirsiniz.

Satışlarınızı Artırın!

Yerli malı belgesi aldığınızda satışını yaptığınız ürünlerde yerli malı ibaresi olacaktır. Bu sayede satışlarınızda artış yaşanabilir. Ülkemizde genel olarak yerli malına teşvik bulunmaktadır. Ayrıca insanlar yerli malına daha samimi yaklaşmaktadır. Alacağınız bu belge ile ürününüze olan güveni artırabilirsiniz. Daha çok tercih edilebilirsiniz. Ayrıca satışlarınızda gözle görülür bir artış yaşayabilirsiniz. YERLİ MALI belgesi danışmanlığı hizmeti sunan firmamız bu alanda uzman kadrosu ile çalışıyor. Tam anlamıyla ne gerektiğini ve hangi evrakların hazırlanması gerektiğini biliyor. Bu sayede evrakların doğru hazırlanması mümkündür. Yerli malı belgesi almanız firmamız sayesinde çok daha kolay olmaktadır. Siz de detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Yerli Belgesi Almak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Öncelikle yerli ürün olabilmek için çeşitli şartlar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi fabrika ile ilgili şartlardır. Üretim yapılan fabrikanın ülkemiz sınırları içinde olması gerekiyor. Türkiye sınırları içinde yer alan bir fabrikada üretim yapmak temel şart olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer şart ise bu fabrikanın Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onay almış olmasıdır. Bu bakanlığa bağlı çalışan fabrika olmadığı taktirde yerli ürün belgesi almak mümkün değildir. Firmamızın profesyonel ekibi bu anlamda yerli malı belgesi danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Siz de profesyonel destek alarak bu şartlara uygun hale gelebilir, tüm şartları öğrenebilirsiniz. Bir diğer şart ise ürünün tamamının Türkiye’de üretiliyor olmasıdır. Bu şartı da sağladığınız taktirde belgeyi almanız kolaylaşacaktır.

Yerli Malı Belgesi Alırken Bunlara Dikkat!

Öncelikle bu belgeyi alabilmek için profesyonel YERLİ MALI belgesi danışmanlığı hizmeti almanız gerekmektedir. Bu hizmeti aldığınız taktirde başarıya ulaşabilir, belgeye sahip olabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise sadece Türkiye sınırları içinde üretim yapılmasıdır. Tüm malzemelerin mutlaka Türk malı olması gerekir. Belgeyi almak için en önemli şartlardan birisi budur. Bir diğer önemli konu ise sanayi sicil belgesidir. Eğer sanayi sicil belgeniz yok ise bu durumda belgeyi alamayabilirsiniz. Son olarak üretilen ürünün sanayi sicil kapsamında yer alması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan bir ürüne sahipseniz belgeyi almanız mümkün değildir. Bu anlamda daha detaylı destek almak için firmamızın uzman kadrosuna ulaşabilirsiniz.  

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.