• Sosyal Medya Hesaplarımız:

Yatırım Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

  • Anasayfa
  • Yatırım Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Yatırım Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Yatırım teşvik danışmanlığı fiyatları sürecin işleyişine göre değişebilir. Yatırım teşvik belgesi alma süreci danışmanlar ile sürdürülmelidir. Danışmanlık firması bu sürecin her adımında sizlerle iletişim içerisinde olur. Yatırım teşvik belgesi danışmanlık ücretleri kapsamında, diğer tüm konularla birlikte açık ve net bir şekilde bilgilendirme yapar ve başvuru sürecine başlanır.

Danışmanlıklarda ön bilgilendirme toplantısıyla yol haritası belirlenir ve işlemlere başlanmaktadır. Bu süreçte sizlere yatırım teşvik belgesi danışmanlık ücreti politikası hakkında detaylı bilgi verilir. Yatırım teşvik belgesi almakla alakalı bilinmesi gereken her şey danışmanlık kapsamında sunulmaktadır.

Yatırım Teşvik Belgesi Nedir?

Yatırım teşvik belgesi sistemi, bakanlar kurulu kararıyla birlikte kararın uygulanmasına ilişkin tebliğ hükümleri çerçevesinde belirlenen yatırımlarla girişimlerde bulunan firmaların, yine aynı Bakanlar Kurulu Kararı ve Karar’ın uygulanmasına ilişkin tebliğ hükümleri çerçevesinde desteklenmesi anlamına gelmektedir. Yatırım teşvik belgesi amaçları şu şekildedir,

  • Kalkınma planlarında ve yıllık programlarla ön görülen hedef doğrultusunda üretim ve istihdamın artırılması sağlamak.
  • Tasarrufları katma değeri yüksek olan yatırımlara yönlendirmek, Ar-Ge içeriği yüksek yatırımlara yönlendirmek.
  • Uluslararası doğrudan yatırımları arttırmak, bölgesel gelişmişlik farklarını azaltmak.
  • Destek unsurlarının ülke içerisinde etkinliğini arttırmak, kümelenme faaliyetlerini arttırmak.
  • Çevre korumaya yönelik yatırımları arttırmak.

Yatırım Teşvik Danışmanlığı Firma Hizmetleri

Yatırım teşvik danışmanlık firmaları tarafından sunulan hizmetlerle alanında uzman danışmanlarla ekonomiye katkı sağlamanıza destek olmaktadır. Devlet teşvik ve destekleri ülke ekonomisine katkı sağlar. Bu nedenle devlet destekleri uzmanları ekipler ile danışmanlık firmaları tarafından sağlanır. Aynı zamanda danışmanlar, sizlerle en yakın iş ortağı konumundadır. Bu noktada teşviklere uygunluğunuzun değerlendirilmesi, uygun teşviklerin tespiti, ürünleri alacak firmaların yararlanacağı teşviklerin belirlenme aşaması, teşviklerin nasıl alınacağı konusunda kapsamlı danışmanlık hizmetleri için danışmanlardan destek alabilirsiniz.

Yatırım teşvik kanunu ile verilen destekler konusunda en iyi şekilde yararlanmak, sizlere ve firmalara değer katacak şekilde yatırımlarda gerçekleştirilen azami desteklerden faydalanılması açısından çalışılır. Bu nedenle proje, hedeflere yönelik bir fiyatlandırma yapılır. Yani yatırım teşvik belgesi danışmanlık ücreti, sizinle birlikte yapılan ön görüşme sonrası belirlenmektedir. Böylece süreç, baştan sona kadar hızlı müdahalelerle üretilen çözümlerle öne çıkabilmektedir.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.