• Sosyal Medya Hesaplarımız:

Rohs Belgesi Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Rohs Belgesi Danışmanlığı
Rohs Belgesi Danışmanlığı

Rohs Belgesi Danışmanlığı

Rohs Belgesi Danışmanlığı

Elektronik cihaz üretimi yapıyorsanız bu ürünlerin satışı için çeşitli belgeler almanıza gerekecektir. Bu belgelerin alınması sürecinde titiz çalışılması ve doğru sonuçların alınması önem taşıyor. Yapılan testlerde cihazlarınızın uygun olması ve belge almaya hak kazanmanız için ön hazırlık şarttır. Tam da bu noktada devreye giren firmamız Rohs belgesi danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Firmamız aracılığı ile alacağınız bu hizmet sayesinde ürünlerinizin tüm dünyada satışının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle Avrupa Birliği ülkelerinde bu belge zorunlu tutulmaktadır. Eğer yurt dışına satış planlarınız var ise bu belgeyi temin etmeniz gerekir.

Elektronik Cihazlarda Standartlar Getiriyor!

Cihazlar için bazı standartlar mevcuttur. Bu standartlardan birisi de içerdiği maddelerdir. Bu maddeler tamamen yasaklanmış veya bir miktarına izin verilmiş maddeler olabilir. Rohs belgesi danışmanlığı hizmeti ile bu süreci yönetiyoruz. Ürünlerinizin gerekli testler yapılması için laboratuvar ortamına gönderilmesini sağlıyoruz. Sürecin takibini yaparak sürekli olarak sizi bilgilendiriyoruz. Kullanımı kısıtlanmış olan kimyasallar mevcut ise bu kimyasalların miktarı belirlenen sınırları geçmemelidir. Sağlığa zararlı olmayan maddelerin kullanıldığından emin olunması gerekiyor. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında belgeyi almak için gerekli şartları da sizlere sunuyoruz. Ürünlerinizde olması veya olmaması gereken maddelerin neler olduğu da belirlenmektedir. Sonucunda ise laboratuvar sonucunun olumsuz olma ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Rohs Belgesi Nasıl Alınır? Rohs Belgesi Ne İşe Yarar?

Eğer siz de ürün veya yedek parçanız için Rosh belgesi almak istiyorsanız bu durumda firmamızın Rohs belgesi danışmanlığı hizmetini tercih edebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız profesyonel destek ile başarıya ulaşmanız ve belgeye sahip olmanız kaçınılmazdır. Siz de firmanız için bu belgeyi almak istiyorsanız firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu belge genel anlam itibariyle ürünlerin sağlığa zararlı madde içermediğini destekler. Elektronik cihazlar ile insanların ne kadar fazla iç içe olduğu düşünüldüğünde belgenin önemi de gün yüzüne çıkıyor. Özellikle Avrupa’da bu belgenin zorunlu olması satışları etkilemiştir. Birçok Uzakdoğu ülkesi satışlarında düşüş yaşamıştır. Bu belgeyi alamayan üreticiler satış yapamamıştır. Bu yüzden eğer yurt dışı hedefiniz var ise mutlaka belgeyi temin etmeniz gerekiyor.

Rohs Belgesi ile Elde Edilecek Avantajlar Nelerdir?

Bu belge ile elde edilebilecek en büyük avantaj Avrupa pazarıdır. Avrupa pazarında söz sahibi olmak ve satışlarınızı bu bölgede yoğunlaştırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka Rohs belgesi danışmanlığı hizmeti almanız gerekiyor. Bu hizmet sayesinde başarıya ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Satışlarınız yükselecektir. Ayrıca Amerika sınırları içinde de bu belgenin önemi büyüktür. Avrupa ve Amerika pazarında yer almak istiyorsanız bu belgeye sahip olmanız şarttır. Bir diğer avantaj ise güvenilirlik olacaktır. Firmanızdan ürün alan kişiler bu belgenizin olduğunu bildiğinde ürünlerinize daha fazla güvenir. Bu sayede yurt içi satışlarınızda da artış yaşanacaktır. Siz de hemen satışlarınızı artırmak hem de ürün kalitenizi yükseltmek için bu belgeyi alabilirsiniz.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.