• Sosyal Medya Hesaplarımız:

Patent Marka Tescil Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Patent Marka Tescil Danışmanlığı
Patent Marka Tescil Danışmanlığı

Patent Marka Tescil Danışmanlığı

Patent Marka Tescil Danışmanlığı

Siz de markanızın patenti almak ve isim haklarınızı korumak istiyorsanız patent marka tescil danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet ile birçok farklı avantaj elde edebilirsiniz. Öncelikle marka isminizi ve ürünlerinizi bu yol ile koruma altına alabilirsiniz. Size özgü bir ürün üretiyorsanız ve piyasada bunun benzeri yok ise patent başvurusu yaparak taklit edilmekten kurtulabilirsiniz. Bir diğer avantaj ise marka değeriniz artar. Patent aldığınız taktirde marka değerinizde yükseliş yaşanır ve taklit edilme ihtimalini ortadan kaldırılır. Marka tescili sadece isim veya ürün için yapılmaz. Bunlara ek olarak farklı birçok alanda marka tescili uygulanabilir. Marka tescili yapılacak yer bir slogan da olabilir. Slogan, şekil, sayı veya her türlü markanıza özel işaret tescil kapsamına girmektedir.

Marka Tescili Yapılabilmesi İçin Gerekenler

Eğer siz de patent marka tescil danışmanlığı hizmeti alırsanız tescil işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Tescil işlemlerini gerçekleştirmek için belirli bir deneyime sahip olmanız gerekiyor. Bu alanda nasıl adımlar atacağınız ve nasıl bir piyasa araştırması yapacağınız oldukça önemlidir. Bu gibi konularda bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Sonucunda ise patent işlemleriniz başarısız olacaktır. Tam anlamıyla başarıya ulaşmak ve olumlu sonuçlar için firmamızdan destek alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlık hizmeti veren firmamız patent almanız konusunda öncü olacaktır.

Marka Tescili İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir? Kimler Başvur Yapabilir?

Marka tescil işlemleri yapılırken bazı adımların takip edilmesi gerekir. Bu adımları takip ettiğiniz taktirde başarı oranı oldukça yüksek olmaktadır. Marka tescil işlemleri genel olarak online yollar ile yapılmaktadır. Online metotlar tercih edildiğinde istenilen evrakların toparlanması ve sisteme yüklenmesi gerekir. Firmamız profesyonel patent marka tescil danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Alacağınız bu hizmet ile evraklarınızın eksiksiz şekilde sisteme aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise başvuru yapabilecek kişilerdir. Başvuru yapmak isteyen kişinin Türkiye sınırları içinde ticari faaliyetlerinin olması gerekir. Ticari faaliyetleri olan kişiler kolaylıkla online veya bizzat başvuru yapabilmektedir. Firmamız bu süreçte başvuru yapıp yapamayacağınız konusunda da destek vermektedir.

Marka Başvurusu İçin Gereken Evrak Listesi

Eğer marka başvurusu yapacaksınız bazı evrakları hazırlamanız gerekecektir. Bu evrakların eksiksiz olması başvuru onayı için önem taşımaktadır. İlk olarak vergi levhasının fotokopisi gerekmektedir. Bu evrak mutlaka sisteme eklenmelidir. Gereken diğer bir evrak ise imza sirküleridir. İmza sirkülerinin kopyaları dosyaya eklenmelidir. Bir diğer önemli evrak ise var ise logodur. Vekaletname de gerekmektedir. Bunda herhangi bir noter onayı aranmamaktadır. Şahıs başvurusu yapacaklar içinse bazı değişiklikler mevcuttur. Kimlik fotokopisi, logo ve vekaletname şahıslar için yeterlidir. Siz de hangi evrakların gerektiğini öğrenmek ve bu süreci başarı ile sonuçlandırmak için patent marka tescil danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Firmamız uzman kadrosu ile bu alanda hizmet vermektedir. Başarıya ulaşmanız kaçınılmaz olmaktadır.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.