• Sosyal Medya Hesaplarımız:

KOSGEB Teşvikler ve Hibe Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • KOSGEB Teşvikler ve Hibe Danışmanlığı
KOSGEB Teşvikler ve Hibe Danışmanlığı

KOSGEB Teşvikler ve Hibe Danışmanlığı

KOSGEB Teşvikler ve Hibe Danışmanlığı

KOSGEB teşvikler ve hibe danışmanlığı hizmeti aldığınız taktirde destek alma ihtimaliniz artacaktır. İlk andan itibaren başvuru sürecini takip eden uzman kadromuz destek almanız için gereken ön şartları oluşturmanıza yardım ediyor. Destek sürecini yöneterek onay halinde aktarımın gerçekleşmesini sağlıyor. KOSGEB birçok farklı projeye destek verebilmektedir. Siz de bu kapsamda destek almak adına firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. KOSGEB kapsamında destek almak, kredi desteği elde etmek ve karşılıksız hibe desteği almak için özenli bir çalışma gerekir. Başarıya ulaşmak için eksiksiz bir dosya sunulması önem taşımaktadır. Uzman kadromuz bu konuda size en iyiyi sunuyor ve sonucunda başarıya ulaşmanız sağlanıyor.

KOSGEB Destekleri Nelerdir?

KOSGEB teşvikler ve hibe danışmanlığı hizmeti ile siz de birçok farklı desteğe başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce alabileceğiniz destek türlerini iyi anlamanız gerekiyor. Öncelikle alınabilecek destek türlerinden birisi AR-GE desteğidir. Eğer bir ürün üzerinden çalışma yürütüyor ve sıfırdan bir ürün geliştirme işlemi yapıyorsanız bu durumda doğru başvurular ile hibe alabilirsiniz. Bir diğer destek türü ise stratejik ürün destekleridir. Bu destekler özellikle savunma sanayisinde kullanılan ürünlere çıkmaktadır. Bu alanda yapılacak özel bir çalışma düşünüyorsanız başvuru yapmanız mümkün. Yurtdışı destek programı da bulunuyor. Bu destek programı ise ürünlerinizin yurt dışı pazarında yer almasına olanak tanıyor. Yerli ürünlerimizin yurt dışında yer alması bu yolla mümkün olabilmektedir.

Danışmanlık Süreci Nasıl İşler?

KOSGEB teşvikler ve hibe danışmanlığı hizmetleri kapsamında bazı aşamalar takip ediliyor. Bu aşamalar sonucunda teşvik ve destek almanız sağlanıyor. İlk olarak danışmanlık talebinde bulunmaz gerekmektedir. Bu talebinizin ardından dosyanız incelenir. Firmanızın yaptığı çalışmalar ve hedefleri gözden geçirilir. Sonrasında ise firmanıza en uygun destek türü belirlenir. Bu aşamadan sonra teklif tarafınıza iletilir. Onay vermeniz halinde çalışmaya başlanacaktır. Proje yazımına onay sürecinden sonra hemen başlanır. Proje bittikten sonra sisteme yüklenir ve onay beklenmeye başlar. Kurul onayı verildikten sonraki süreçte ise proje takibi yapılır. Dosyaya göre ilerlemeniz sağlanır. Sonrasında ise proje tamamlanır.

Neden Danışmanlık Hizmeti Almak Gerekiyor?

KOSGEB teşvikler ve hibe danışmanlığı hizmeti aldığınız taktirde birçok farklı avantaj elde edebilirsiniz. Elde edilebilecek en somut avantaj onay alma ihtimalidir. Profesyonel destek ile onay alma ihtimaliniz yükselmektedir. Bir diğer avantaj ise tam anlamıyla işinize uygun desteklere başvurmanız sağlanacaktır. Firmamızın uzman kadrosu ihtiyacınız olan desteği belirler. Sonrasında ise buna göre başvuru yapmanızı sağlar. Siz de profesyonel destek alarak firmanızın destek alabilmesini sağlayabilirsiniz. Başka bir avantaj ise süreçlerin hızlı ilerlemesidir. İşinde uzman olan ekibimiz doğru planlama yapar. Bu sayede başvuru süreçlerinde bir aksaklık yaşanmaz. Dosyanız geri dönmeden tek seferde onay alır. Tüm süreç kontrollü şekilde yönetilir. Bu yolla başarıya ulaşmanız kaçınılmazdır.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.