• Sosyal Medya Hesaplarımız:

KOSGEB Destekli Web Tasarım Hizmeti

  • Anasayfa
  • KOSGEB Destekli Web Tasarım Hizmeti
KOSGEB Destekli Web Tasarım Hizmeti | KOSGEB Web Tasarım Hizmeti Nedir | Gökser Danışmanlık

KOSGEB Destekli Web Tasarım Hizmeti

KOSGEB destekli web tasarım hizmeti programında yer alan destekler kapsamında işletmelerin, ürünlerini ve hizmetlerini ulusal ve uluslararası pazarda tanıtımları açısından geçekleştirilen faaliyetlere destek verilir. KOSGEB tarafından işletilen KOBİNET, e-ticaret portallarında ücretsiz anlamda verilen bu destekler ürün tanıtımı ve işletmeyi hedefleyen web sayfalarını hazırlamak için sağlanır. KOSGEB web sayfası desteği, tüm girişimcileri e-ticarete yönlendirebilmek açısından uygulanan programların bir parçasıdır. Böylelikle girişimcilerin hizmet ve ürününü ulusal ve uluslararası arenada tanıtımını kolaylaştırır.

KOSGEB Web Tasarım Hizmeti Nedir?

KOSGEB hibe desteği doğrudan olarak web sitesi yapımı açısından destek vermez, Küçük ve orta işletmelerin kendilerini işletme faaliyetlerini, ürün ve hizmetlerini hem iç piyasada hem de dış piyasada rahat şekilde tanıtmaları açısından mobil, web tabanlı tanıtım giderlerine destek olur. Bu noktada avantaj sağlayan KOSGEB destekleri de tasarımlarınız için hibe desteğini sağlıyor. Özellikle ihracat firmaların e-ticaret site tasarımlarına yönelik baktığımızda gerekli şartlar sağlanarak bu desteği sorunsuz şekilde alabilirler. Danışmanlık destekleriyle beraber başvurunuzu yapabilir, şartlarınıza göz atarak şartlarınızı iyileştirebilirsiniz.

KOSGEB Destekli Web Tasarım Hizmetine Kimler Başvurabilir?

KOSGEB desteklerinden maalesef her iş kurmak isteyenler yararlanamaz. Öncelik olarak bireylerin kurum tarafından da verilen iş kurma eğitimini alması gerekiyor. Bunun dışında kurum tarafından da üniversite bünyesinde gerçekleşen Genç Girişimci Geliştirme Programı’na katılarak KOSGEB’e başvuru yapılabiliyor. KOSGEB destekli olan web tasarım hizmetleri, yeni bir hayatına atılmak isteyen herkes, iş geliştirmeyi düşünen bireyler hem yurtiçi hem de yurtdışı ağını genişletmek isteyen kişiler, firma tanıtımını isteyen herkes KOSGEB destekli web tasarım hizmetlerine başvurabilirler.

KOSGEB Destekli Web Tasarım Hizmeti Avantajları

KOSGEB destekli web tasarım hizmetleri tam olarak amaca yönelik, kişilerin istediği özellikleri taşıyabilen sıfırdan tasarlanmış, kullanıcı dostu siteler için verdiği desteklerden tüm sektörler yararlanabilir. Özel site tasarımları sadece görüntülerde değil, yazılım kısmında da öne çıkar. Web tasarım hizmeti avantajları genel olarak özetlenecek olursa:

  • Web site tasarımları özgündür ve aynı sektör içinde faaliyet gösterebilen sitelerde dahil olmak üzere tüm sitelerden sıyrılmanızı sağlayabilir. Böylece markanızla özleşen bir tasarıma sahip olabilirsiniz.
  • Ürünlere, kişilere, hizmetlere veya markalara özel tasarlanan web siteleri, istenilen görüntü ve özelliklerin de tasarım içinde yer almasını sağlar.
  • Rekabet gücünü arttırırken tamamen özgün tasarımlarla rakip sitelerden daha üstün özellikler taşıyan bir site oluşturulabilir.
  • Özel web tasarımları, SEO optimizasyonu anlamında etkilidir, özel sitelerde her şey SEO odaklı gelişir bu nedenle ayarlamalar tasarım aşamasında yapılarak site daha hızlı sonuç alabilir.

Genel manasıyla web tasarım, günümüzde olmazsa olmaz ve işletmelerinde avantaj yakalaması anlamında öne çıkar. Bunun dışında KOSGEB web site tasarımlarınızın da tüm aşamasında kullanabileceğiniz hibe desteğini sağlar. Bu destekten hızlı şekilde yararlanmak için danışmanlık alabilir ve web tasarım ihtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.