• Sosyal Medya Hesaplarımız:

KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti

  • Anasayfa
  • KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti
KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti | KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti Avantajları | Gökser Danışmanlık

KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti

KOSGEB destekli tanıtım klibi hizmeti her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarmanız adına destek vermektedir. Tanıtım filmi, hizmet, ürün, kurum, proje, şirket, marka veya firmanın ayrıntılı şekilde tanıtıldığı video içerikleri olmaktadır. Günümüzde ise dijital dünyanın gözdesi olan video içeriklerine olan rağbet ise sürekli olarak artmaktadır. Video içerikler ise internet trafiğinin %80’den fazlasını oluşturmaktadır. Akılda kalıcılık oranını da %70 olarak arttırabilen video içerikleri de iş süreçleri için yeni modeller oluşturmaktadır. Genel olarak KOSGEB, tanıtım klibi hizmetleriyle beraber avantaj sağlar.

KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti Nedir?

KOSGEB, girişimcilerin yeni iş alanlarını yaratmasına destek olan bir kurumdur. Türkiye ekonomisine olumlu katkı yaratan hem de istihdam oranının artmasını sağlayan KOSGEB, KOBİ’lere özel destek programlarını da sunuyor. Ticaret hayatına yeni atılan kişiler de ticaret hayatı olan fakat büyümek isteyen KOBİ’ler de destek alarak hedeflerine ulaşabilirler. KOSGEB destekli tanıtım klibi ise firmaların tanıtım klibi hizmetini alabilmeleri ve bu alanda yürütecekleri çalışmalara destek olmak amacıyla verilir.

KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti Avantajları

Tanıtım filmi, firmalar için önemli bir video içeriği haline gelmiştir. Yeni bir çağın dinamiklerini de iletişim faaliyetleri için kullanan işletmeler, hizmet, ürün veya projeleri için tanıtım filmi çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Tamda bu anlamda firmalar için avantaj sağlayan KOSGEB destekleri arasında bulunan tanıtım filmi hibe desteği de hedef kitlelerine kolay bir şekilde ulaşmak adına verilen desteklerdir. KOSGEB, direk olarak sizlere tanıtım filmi hizmeti vermez, sadece bunun için ihtiyaç duyduğunuz hibe desteğini size sağlar. KOSGEB destekli tanıtım klibi hizmeti avantajları şu şekilde özetlenebilir:

  • Tanıtım videoları genel olarak öz ve kısa filmlerdir ve hedef kitlenizin hızlı bir şekilde izleyeceği içerikler olmaktadır. Bu durumda hedef kitlenize kısa süre içinde ulaşmanızı sağlar.
  • Tanıtım filmleriyle firmalar, ilgili videolarını internet üzerinde yayınlayarak dünyanın birçok yerinde bilinirlik elde edebilirler.
  • Firmalar tanıtım klibiyle birlikte katıldıkları fuarlar, toplantıları hakkında bilgi verici içerikleri oluşturabilir.
  • Çekilen tanıtım klibi hizmetiyle hedef kitlenize kısa sürelerde büyük mesajlar verebileceğiniz için hedef kitlenizin firma hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlarsınız.
  • Tanıtım videolarıyla insanlara güvenilir bir kurumsal imaj bırakma ihtimaliniz fazladır.

KOSGEB Destekli Tanıtım Klibi Hizmeti Nasıl Alınır?

KOSGEB destekleri her iş kurmak isteyenler için verilmemektedir. Sanayiyi geliştirmek ve destekleme başkanlığı da bu konuda bazı kriterler belirler. Bu destek kredisinden yararlanmak için de öncelikle kurumun verdiği iş kurma eğitiminin alınması gerekiyor. Tanıtım klibinden yararlanmak isteyenler bazı şartları sağlayabilirler. KOSGEB başvurusu yapılarak tanıtım klibi hizmeti alabilmek için danışmanlık alabilirsiniz. Böylece KOSGEB destekleri için başvuru şartlarını danışmanlarla sağlayabilir ve bunun yanı sıra bu süreci profesyonellerle halledebilirsiniz. Bu tarz destek programlarının genel amacı daha sürdürülebilir başarılı işletmelerin kurulmasıdır.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.