• Sosyal Medya Hesaplarımız:

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti

  • Anasayfa
  • KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti
KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti | KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti Şartları | Gökser Danışmanlık

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti

KOSGEB destekli Google reklam yönetimi hizmeti beraberinde işletmeler için oldukça önemli kazanımları getirmektedir. Bu durum ise özellikle son dönemde reklam desteği konusunu sıklıkla karşımıza çıkarıyor. Genel manada KOSGEB destekleri söz konusu olduğunda karşımıza geniş bir yelpaze çıkabilmektedir. Google reklam yönetimi işletiniz için KOSGEB desteklerinden yararlanılabilir. Burada ise temel amaç, girişimcilerin daha geniş kapsamlı şekilde desteklenebilmesidir. Kobiler başta olmak üzere çeşitli işletmecilerin de bu tanıtım desteklerinden yararlanıyor.

Tanıtım ve reklam destekleri firmaların hem ulusal hem de uluslararası platform üzerinde girişimcilerin kendilerini tanıtmalarına olanak sağlar. Böylelikle girişimcilerin dünyaya açılmaları noktasında oldukça önemli fırsatların varlığından söz edebiliriz.

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti Şartları

Günümüzde KOSGEB Google reklam ve yönetimi desteği söz konusu olduğunda birçok koşulun olduğu görülmektedir. Bu kapsamda KOSGEB tarafından sağlanan destek şartlarını karşılayan kişilerin bu tarz desteklerden yararlanabildiğini ifade edebiliyoruz. KOSGEB başvuru aşamasında Google reklam yönetimi desteği için sunulan kriterler şu şekildedir:

  • Destek talebi bulunulan hizmet veya ürünün sunulan hizmetlerle alakalı olması gerekir.
  • Bir marka tescil belgesine sahip olunmalıdır.
  • Hazırlanan tüm materyallerin KOSGEB yazısıyla logosunu içermesi gerekiyor.
  • Giderlerin yaptırılacağı firmanın iştigal konusunda hizmet ve ürün konusu uyumlu olmak durumundadır.
  • Mobil tabanlı olan uygulamalarda KOSGEB logosu ve internet bağlantısına yer verilmelidir.

Genel olarak günümüz koşullarıyla KOSGEB reklam destekleri gündeme geldiğinde farklı kriterler meydana gelmektedir. Tüm bu kriterleri de tam olarak karşılıyorsanız da pratik bir şekilde tanıtım desteği alabileceksiniz. Bir de KOSGEB tanıtım desteğinde yurt dışında tanırım ve reklam vs. yapılacaksa her bir reklam çalışması için alabileceğiniz destek miktarı da 5000 TL’yi geçmemektedir. Bunun yanı sıra birçok farklı tutarda KOSGEB hibe desteği müşterilere sunulmaktadır.

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Hizmeti Avantajları

İşletmeler e-ticaret sitelerine yönelik olarak sağlayabildikleri Google reklam yönetimi hizmeti desteği ile beraber geniş kapsamlı fırsatları KOSGEB ile sağlamaktadır. Çünkü KOSGEB girişimcilere özel fırsatları sunabilmek anlamında oldukça iddialı bir konumda bulunuyor. Tüm bu bilgiler ışığında ise KOSGEB tanıtım ve reklam desteklerinin kapsamlı söz konusu olduğunda genel reklam giderleri, ürün veya broşür katalog giderleri, ülke dışında dağıtımı yapılan veya yayınlanmasını sağlayan reklam verme giderleri gibi destekler de mevcuttur.

KOSGEB genç girişimci desteği ve diğer tüm işletmeler için sağlanan desteklerden yararlanmayı isteyenler danışmanlık hizmeti alabilirler. Ardından KOSGEB sitesi üzerinden başvurular yapılabilir. Google reklamlar işletmelerin sunduğu hizmet veya ürünlerin kullanıcılara kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Böylece müşteri ağını arttırabilir ve reklamlarla müşterilere daha kolay erişim sağlayarak satış ağlarını genişletebilirler. Google reklam verme özelliğinden yararlanabilmek ve aynı zamanda reklam yönetimi hizmetinden yararlanmak adına KOSGEB desteklerine başvurabilir ve bu anlamda gerekli olan hibe desteklerinden yararlanabilirler.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.