• Sosyal Medya Hesaplarımız:

KOSGEB Destekli Dijital Katalog Tasarım Hizmeti

  • Anasayfa
  • KOSGEB Destekli Dijital Katalog Tasarım Hizmeti
KOSGEB Destekli Dijital Katalog Tasarım Hizmeti | Dijital Katalog Tasarım Avantajları Nelerdir | Gökser Danışmanlık

KOSGEB Destekli Dijital Katalog Tasarım Hizmeti

KOSGEB destekli dijital katalog tasarım hizmeti markaların, ürünlerin ve hizmetlerin bilgisayar ve mobil ortamlarda etkileyici ve kaliteli görseller ile hazırlanarak interaktif ve PDF olarak katalog formunda sunulmasıdır denilebilir. Hem Türkiye’nin ekonomisine katkı sağlamak hem de istihdamı yaratarak işsizlik ile mücadelede önemli bir paya sahip olan KOSGEB destekleri, birçok anlamda avantaj sağlar. Dijital katalog ürünleri tüm firma ve ürünler anlamında önemli bir pazarlama aracı haline gelmektedir. Böylece firmalar hedeflemiş olduğu müşteri potansiyeline daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Dijital katalog üzerinde bulunan ileri geri ok yönlendirmeleriyle sayfalar kolay bir şekilde çevrilebilir. Dijital kataloglar bakan müşterilere de sayfalarda daha rahat gezinme imkânı sağlayan bu çeşitleri, müşteriler için kolay bir imkân sağlarken bakan kişiler istediği ürüne kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu noktada küçük, orta ve büyük işletmeler için avantaj sağlayan KOSGEB dijital katalog tasarımlarınızın gerçekleşmesi adına hibe desteği verir.

KOSGEB Destekli Dijital Katalog Tasarım Hizmeti Nedir?

Dijital kataloglar tüm firmalara ekonomik yararının yanı sıra istenilen zamanda üzerinde değişiklik yapmaya izin vermektedir. Dijital kataloglar günümüzde dünyanın çeşitli yerlerinde kullanılır ve insanlarda bu kataloglarla dünyaya açılabiliyor. KOSGEB hibe desteği içinde vermiş olduğu dijital katalog tasarım hizmetleri, tasarımlarınızı gerçekleştirmek için gereken desteği sunar. Büyük firmalar da bu şekilde sektörde önemli yerlere gelebilmiştir ve hazırlık aşamasında basım gibi maliyetleri de olmadığı için günümüzün önemli bir tercih nedeni haline gelmiştir.

Dijital Katalog Tasarım Avantajları Nelerdir?

Dijital katalog ürünleri firmaların dünyaya açılan kapılarıdır. Bu kataloğun en önemli özelliği de basılı olan kitap şeklinde olan katalogların da dijital ortama aktarılmasıdır denilebilir. Üstelik yakın çevre ile müşterilere verilmek üzere hazırlanabilen taşınabilir CD ile belleklere aktarılabilme özelliğine sahip olmaktadır. Tüm bu katalogların firmalara sağlamış olduğu faydaların başında ise hizmetlerin tanımı sürecinde ürünler hem yurtdışında hem de yurtiçinde tanınma olanağı elde edebilirler. Yani firmaların ürünlerine her yerden sipariş gelebilir. KOSGEB destekleri içerisinde olan dijital katalog avantajları şu şekilde özetlenebilir:

  • Kataloglar firma vitrinine benzer ve özellikle ürünlerde bu kataloglar içerisinde görüntülenmektedir. Bu nedenle profesyonel tasarımlarla hazırlanan dijital kataloglar firmalara avantaj sağlar.
  • Kataloglar mobil cihazlar üzerinden sorunsuz şekilde görüntülenir ve tüm sektörlerde bu avantajlardan yararlanabilirler.
  • Dijital kataloglar her zaman teknolojiktir, limitleri, barındırma alanı, bant genişliği gibi limitler bulunmaz.
  • Youtube ve vimeo videoları entegre edilebilir, indexleme yapılabilir ve hızlı bir şekilde görüntülenir.

Genel olarak dijital katalogların avantajları oldukça geniştir. Bu nedenle KOSGEB, birçok işletme için dijital katalog tasarımı desteği verir. Bu desteklerden yararlanmak için danışmanlık hizmeti alabilir ve dijital katalog tasarımı desteği hakkında detaylı bilgi alarak firmanıza katkı sağlayabilirsiniz.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.