• Sosyal Medya Hesaplarımız:

ISO 18001 45001 İşci Sağlık ve Güvenliği Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • ISO 18001 45001 İşci Sağlık ve Güvenliği Danışmanlığı
ISO 18001 45001 İşci Sağlık ve Güvenliği Danışmanlığı

ISO 18001 45001 İşci Sağlık ve Güvenliği Danışmanlığı

ISO 18001-45001 İşçi Sağlık ve Güvenliği Danışmanlığı

Siz de ISO 18001-45001 işçi sağlık ve güvenliği danışmanlığı hizmeti alarak firmanızı güvenli hale getirebilirsiniz. Bu belge genel olarak işçilerin çalışma şartlarını güvenli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Standartlara uyulduğu taktirde iş kazalarının ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır. Ayrıca çalışan kişilerin meslek hastalıklarından korunması da sağlanabilir. Çeşitli şartlar sağlandıktan sonra bu belgeyi almak mümkündür. Yasal olarak bazı yükümlülükler vardır. İşverenin bunlara uyması belgeyi alması için oldukça önemlidir. Çalışma alanında yapılan iş için mutlaka ISG kurallarına uyulması gerekir. Bu şart sağlanmadığı taktirde ISO 45001 belgesi alınması mümkün olmamaktadır.

ISO 18001-45001 ile Elde Edilecek Avantajlar

Öncelikle bu belge sayesinde fabrikanızda veya işletmenizde oluşabilecek tüm kazaları en aza indirgeyebilirsiniz. İş kazaları günümüzde sıklıkla yaşanan olaylardır. Bu olaylar sonucunda çeşitli can kayıpları yaşanabilmektedir. Firmamız ISO 18001-45001 işçi sağlık ve güvenliği danışmanlığı hizmeti sunmakta ve bu anlamda iş kazalarının önüne geçmenizi sağlamaktadır. Alacağınız bu belge ile firmanızdaki İSG kurallarını daha uygulanabilir hale getirebilirsiniz. Çeşitli standartlara uyarak üretiminizi sağlıklı bir şekilde devam ettirebilirsiniz. İş güvenliği eğitimlerinin fabrikada da verilmesi gerekir. İş yerinizde çalışan tüm personelin belirli aralıklar ile eğitime alınması önemlidir. Bu sayede hem standartlara uygun bir üretim gerçekleşecektir hem de kazalar en aza inecektir.

ISO 45001 Alınırken Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?

Öncelikle mutlaka ISO 18001-45001 işçi sağlık ve güvenliği danışmanlığı hizmeti alınması gerekiyor. Profesyonel destek aldığınız taktirde belgeyi almanız daha kolay olacaktır. Bu belgeye ait olan standartlar TSE tarafından belirlenmiş ve yayınlanmıştır. Bu standartları inceleyerek belge satın alma işlemi de yapabilirsiniz. Burada yer alan standartları uygulayarak firmanızı tam anlamıyla ISO 45001’e uygun hale getirebilirsiniz. Bu kısımda eğitim alma durumları devreye girmektedir. Eğitim alarak ve firmanızdaki çalışan personellere çeşitli eğitimler vererek ISO 45001 standartlarının uygulanmasını da sağlayabilirsiniz. Firmamız bu alanda da hizmet vermektedir.

ISO 45001 Eğitimleri ile Belge Alımı Kolayca Tamamlanabilmektedir

Tüm eğitimlerin kaliteli bir şekilde verilmesi ve başarılı olması için ISO 18001-45001 işçi sağlık ve güvenliği danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu işletmenize uygun çözümler üretecektir. Tam anlamıyla işletmenize uygun eğitimler düzenlenecektir. Bu eğitimler sonucunda iş kazalarını en aza indirmeniz mümkün. Ayrıca işletmenizin tam anlamıyla İSG kurallarına uygun üretim yapmasını da sağlayabilirsiniz. Bu eğitim genel olarak 1 gün sürmektedir. Bazı durumlarda süre uzayabilmektedir. Direkt olarak İSO 45001 eğitimi olarak sunulabilmektedir. Ayrıca danışmanlık olarak da sunulabiliyor. Siz de firmanıza en uygun önlemleri almak ve standartları belirlemek için bu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzman kadromuz tam anlamıyla size uygun bir eğitim düzenleyecektir. Sonucunda standartları nasıl uygulayacağınıza dair bilgi sahibi olmanız da mümkün kılınmaktadır. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.