• Sosyal Medya Hesaplarımız:

GHOST Belgesi Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • GHOST Belgesi Danışmanlığı
GHOST Belgesi Danışmanlığı

GHOST Belgesi Danışmanlığı

GOST Belgesi Danışmanlığı

Eğer Rusya ve Avrasya Birliği ülkelerine ihracat yapmak istiyorsanız bu durumda GOST belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu belge kapsamında ürünlerinizin belli standartlarda olması istenmektedir. Alacağınız GOST belgesi danışmanlığı hizmeti ile siz de ürünleriniz bu ülkelere uygun hale getirebilirsiniz. Satışlarınızda artış yaşayabilirsiniz. Kendinize yeni bir pazar oluşturmak için siz de GOST belgesi sahibi olabilirsiniz. Genel olarak bu belge zorunluluğunun 2000’li yıllardan beri olduğu söylenebilir. 2001 yılında çıkarılan belge ile kesinlikle belge sahibi olmayan ürünlerin satışına izin verilmemektedir. Gümrük esnasında çeşitli sorunlar yaşanmaktadır.

GOST Belgesi Türleri Nelerdir?

Farklı birçok GOST belgesi türü vardır. Bu türler arasından seçim yaparken satacağınız ürün önem taşıyor. Ürününüze uygun bir belge seçmek için türleri iyi öğrenmeniz gerekir. Size en uygun GOSB  belgesi türünü belirlemek için GOST belgesi danışmanlığı hizmeti de alabilirsiniz. Firmamız tarafından alacağınız profesyonel destek ile belgeyi kolaylıkla alabilirsiniz. GOSB belgesi türleri arasında ilk olarak 1 yıllık seri üretim belgesi yer almaktadır. Eğer üretiminiz 1 yıl boyunca devam ediyor ve belirtilen kategorilerde yer alıyorsa bu belgeyi tercih etmeniz gerekir. Üretiminiz 3 yıllık süreci kapsıyor ise bu durumda 3 yıllık seri üretim belgesi almanız gerekiyor. Bunlara ek olarak belgenin verilmesi de iki farklı türde gerçekleşmektedir. İlk tür zorunluluk içeriyor. Üretimini yaptığınız ürünün bu belgeye sahip olmaması halinde gümrükten geçemeyeceği anlamına geliyor. İkinci grup ise gönüllülük esasına dayanıyor. Müşteri memnuniyeti için alınabiliyor.

GOST Belgesi ile Elde Edilecek Avantajlar

Rusya ve çevre pazarlarda yer almak istiyorsanız bu belgeyi mutlaka almanız gerekir. Siz de Rusya gibi bir ülkede ürünlerinizin yer almasını GOST belgesi ile sağlayabilirsiniz. GOST belge danışmanlığı hizmeti alarak ürünlerinizin bütün Avrasya ülkelerinde satılmasını başarabilirsiniz. Bu belge alındığında yepyeni bir pazara açılma şansınız ortaya çıkacaktır. İkinci bir avantaj ise ürünlerinizin dünya markası olmasını sağlayabilirsiniz. Rusya ile başlayan serüveninize farklı belgeler alarak diğer ülkelerde de devam edebilirsiniz. Ürününün ne kadar fazla ülkede yer alırsa o kadar çok kazanç elde edebilirsiniz.

Profesyonel Belge Danışmanlığı

Eğer siz de bu tarz belgelere ihtiyaç duyuyor ve ihracat yapmak istiyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Alınan bu destekler sayesinde başarıya ulaşmanız mümkündür. Firmamız GOST belgesi danışmanlığı sunmaktadır. Buna ek olarak birçok yurtdışı ürün satış belgemiz de bulunmaktadır. Tüm bu belgelerden size en uygun olanı seçmek istiyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan belgeleri firmamızdan temin ederek satışlarınızı artırabilirsiniz. Farklı pazarlarda yer alarak dünya markası olabilirsiniz. Alacağınız hizmet ile başvuru süreci ve sonrasında ihtiyacınız olan tüm teknik desteği sağlıyoruz. Bu sayede başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için siz de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.