• Sosyal Medya Hesaplarımız:

DMO E-Satış Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • DMO E-Satış Danışmanlığı
DMO E-Satış Danışmanlığı

DMO E-Satış Danışmanlığı

DMO E-Satış Danışmanlığı

Siz de DMO E-satış danışmanlığı hizmeti alarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Devlet malzeme ofisi belirli aralıklar ile tedarikçi alımı yapmaktadır. Tedarikçilerine yenilerine ekleyen DMO sürekli olarak satış yapmanıza olanak tanır. Bu sayede ürünlerinizi satmak için yeni bir Pazar aramanıza gerek kalmaz. Siz de DMO danışmanlık hizmeti alarak ürünlerinizin bu platformda yer almasını sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz satışlarınızı yönlendirecek ve DMO kataloglarında yer almanızı sağlayacaktır. Tüm kamu kuruluşlarına ve kurumlara satış yapan DMO sayesinde ürünlerinizin kamuda satılmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede satış oranlarında yükseliş yakalayabilirsiniz.

DMO Tedarikçisi Olun!

DMO E-satış danışmanlığı hizmeti alarak siz de tedarikçi olabilirsiniz. DMO bünyesinde yer alacak farklı tedarikçilere ihtiyaç duymaktadır. Bu tedarikçiler yardımıyla ürünleri kamu kurum ve kuruluşlarına satmaktadır. Ayrıca DMO ofisleri aracılığı ile vatandaşa da ürün satışı gerçekleşmektedir. Siz de bu satış noktalarında ürünlerinizin satılmasını sağlayabilirsiniz. Bunu başarmanız için yapmanız gereken tek şey danışmanlık hizmeti almaktır. Danışmanlık hizmeti sayesinde ürünlerinizin DMO stoklarında yer alabilmesini sağlayabilirsiniz. Tedarik sistemini sürekli olarak geliştiren DMO ürünlerini güncel tutmaktadır. Rekabetçi fiyatlara sahip olmanız bu platformda yer almanızı kolaylaştıracaktır. Satışlarınızın artması için siz de danışmanlık hizmeti alabilir ve bu platformda yer alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile katalogda yer almanız için yoğun bir çaba sarf ediyor ve ürünlerinizi kataloglara yerleştiriyoruz.

Danışmanlık Kapsamında Katalogda Yer Almanızı Sağlıyoruz

DMO E-satış danışmanlığı kapsamında katalogda yer almanız için çalışma yürütüyoruz. Katalogda yer alarak birçok avantaj elde edebilirsiniz. Öncelikle ihale olaylarına gerek kalmıyor. İhale işlemleri olmadan doğrudan sipariş alabilirsiniz. Buna ek olarak yurt genelinde firmanızın bilinirliği de artmaktadır. DMO kataloğunda yer alan firma birçok insan tarafından tanınacaktır. Bu sayede farklı siparişler de almanız mümkün olabilmektedir. Bir diğer avantaj ise tercih edilebilirliğin artması olacaktır. Eğer müşteri memnuniyetini sağlarsanız bu durumda yeni müşteriler ve farklı alanlarda siparişler alabilirsiniz. Bir diğer avantaj ise ödeme konusunda elde edilmektedir. Fatura kesiminden itibaren 1 hafta içinde ödemeler yapılmaktadır. Bu ise DMO sayesinde ürün bedellerini rahatlıkla almanızı sağlar.

DMO Katalog Çeşitleri

DMO E-satış danışmanlığı kapsamında birçok yeni bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunlardan birisi ise katalog çeşitleridir. DMO bünyesinde farklı kataloglar mevcuttur. Bu kataloglardan size en uygun olanda yer almak için öncelikle katalog türlerini öğrenmeniz gerekmektedir. İlk olarak genel bir katalog olduğu söylenebilir. Genel katalog kapsamında ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Bu hizmet 2000 yılından itibaren uygulamaya geçmiştir. Bir diğer katalog türü ise KOBİ kataloğudur. Bu katalog türü mikro ölçekli esnaf için üretilmiştir. Bir diğer katalog seçeneği ise cazibe merkezleri kataloğu olmaktadır. Tüm bu kataloglar arasından size en uygununu tespit etmek için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu alanda uzman olan ekibimiz size en uygun kataloğu seçer ve burada yer almanız için çalışma yürütür.

Güncel Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

E-Bültenimize Kayıt Olun Gelişmeler, Kampanyalar ve Süreçler Hakkında Sizi Bilgilendirelim.